O nas

ROZWÓJ I ZAANGAŻOWANIE

Od ponad 30 lat dążymy do perfekcji

Jednoślady są naszą pasją , której owocem jest firma KARBOWNIK prężnie działająca na rynku od 1990 roku. Od tego czasu nieustannie inwestujemy w podnoszenie swoich kwalifikacji aby jakość świadczonych przez nas usług zadowoliła najbardziej wymagających klientów. Systematycznie udoskonalamy również nasz warsztat tak aby wykonywanym w nim naprawą i przeglądom towarzyszyła jak najwyższa precyzja i staranność.

 

JAKOŚĆ Z GÓRNEJ PÓŁKI

Motorem naszych działań jest Twoja satysfakcja

Doświadczenie, rzetelność oraz najwyższa jakość świadczonych usług to wartości, dzięki którym jesteśmy liderem w naszym regionie i posiadamy tytuł Autoryzowanego Dealera i Serwisu wiodących w Polsce marek pojazdów jednośladowych.

Naszym celem jest zapewnienie fachowej obsługi zarówno stałym jak i nowym klientom, dlatego nasz wysoko wykwalifikowany personel z przyjemnością pomoże w wyborze sprzętu odpowiedniego do Państwa potrzeb, stylu jazdy czy umiejętności. Nasi doradcy zadbają także o profesjonalny dobór kasków, rękawic, odzieży motocyklowej oraz innych akcesoriów.

 

W DBAŁOŚCI O SZCZEGÓŁY

Zawsze o krok do przodu

Starając się wychodzić na przeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów oferujemy serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz szereg usług związanych z naprawą pojazdów jednośladowych.

Dbając o Państwa wygodę oferujemy przewóz zepsutych pojazdów do naszego serwisu, a także dowóz zakupionego towaru.